Про організацію

Громадська Спілка “Автори та Видавці”
створена, як альтернативна площадка для об’єднання правовласників в одну СПІЛКУ.

Організаційною формою обрано Громадську спілку, бо це єдина форма, яка дозволяє участь юридичних та фізичних осіб на рівних правах у здійсненні колективного управління авторськими правами.
Законом визначено, що заснувати таку Спілку можуть тільки юридичні особи

Це дійсно новий формат організації, який вже погодились підтримувати найбільші правовласники України, найефективніші фахівці з колективного управління,
а також представники провідних медіагруп.

ПРАВОВЛАСНИКИ

Засновниками Спілки виступили компаніі, які раніше не брали участі в управлінні організаціями, але займалися творчою діяльністю таких авторів-виконавців:
БК Мастерская (Yuko, [O], Constantine), Інджой Медіа (Джамала, Laud), Студія звукозапису Люксен (Руслана), Меломанія (Бумбокс), Ноти та Банкноти (Ольга Полякова, Jerry Heil).

Таким чином була створена нова спілка з чистою історією, з чистого листа.

Першими до спілки долучились:
Комп Мьюзік Паблішинг (Тартак, Мандри, Kozak System, а також представник Universal Music Publishing Group), Бест Мьюзік (Монатік), Лавіна Мьюзік Паблішинг(Гайтана, П’ятниця, Сергій Бабкін)

Представники цих компаній утворили перший склад Ради правовласників.

Статутом ГС АтВ передбачена рівновага між авторами і компаніями-правовласниками у прийнятті рішень на Загальних Зборах та Радою правовалсників.

Перші автори, яких було залучено до Спілки Загальними Зборами, стали основою нового склад Ради Правовласників, у який ввійшли:
Іван Дорн, Суса́на Джамаладі́нова (Джамала), Вадим Красноокий (Mad Heads), Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов, Яна Шемаєва (Jerry Heil);
і за квотою юридичних осіб :
Бест Мьюзік (представник Warner Chappell без передачі прав), Комп Мьюзік Паблішинг, Лавіна Мьюзік Паблішинг, Меломанія, Ноти та Банкноти.

Спілка також вже отримала в управління права від таких компаній, як:
Світова Музика (представник SONY-ATV, Kobalt ,передані права на сповіщення), ЮЗАВ (BOG DA NOVA MUYZKA, МоторРолла, Юлія Лорд, KRUTЬ), Кондорн Компані ….
А також від авторів, серед яких:
Сергій Присяжний (Мотор’Ролла), Сергій Строян (Чумацький Шлях, Тартак), Злата Огневіч, Девід Аксельрод …

Членами Спілки можуть бути інші об’єднання правовласників. В раді правовласників передбачена участь представників користувачів для контролю за прозорістю діяльності організації.
Спілка відкрита для всіх, і разом з тим захищена від захоплення фіктивною більшістю.
Голосують лише правовласники, каталоги яких активно використовуються в Україні, і за які відповідно сплачують користувачі, але більший одержувач матиме рівний голос з меншим.
Ті ж, хто не досягає відповідного рівня, можуть об’єднувати свої показники використання для забезпечення представництва через об’єднання різних форм.

ПРЕЗИДЕНТ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ "Автори та Видавці"

Лижичко Руслана Степанівна (українська співачка, піаністка, диригентка, танцюристка, продюсерка, громадська діячка. Народна артистка України. Почесна громадянка Львова. Народний депутат України 5-го скликання)

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН

Виконавчий директор ГС «Автори та Видавці» – Малиновський Віктор Станіславович
Директор з ліцензування публічного сповіщення – Калениченко Павло Анатолійович

НАГЛЯДОВИЙ ОРГАН

Дорн Іван Олександрович
Лижичко Руслана Степанівна
Джамаладінова Сусана Алімівна
Красноокий Вадим Станіславович
Шемаєва Яна Олександрівна
Пономарьов Олександр Валерійович
представник ТОВ «Меломанія»
представник ТОВ «Бест Мьюзік»
представник ПП «Лавіна Паблішинг»
представник ТОВ «Комп Мюзік Паблішинг»
представник ТОВ «Ноти та Банкноти»